Facebook
Instagram
Miera studija
Tālrunis: (+371) 29269060

Apzinātības nodarbības pusaudžiem

Būt pusaudzim ir sarežģīti, šajā laikā bieži vien stress kļūst par daļu no ikdienas! Neatkarīgi no tā, vai tās ir mācības, draugi un vienaudži vai atrašanās svešā, nepazīstamā kompānijā, pusaudžu gadi ir pilni ar sarežģītām pārmaiņām – gan garīgi, gan fiziski.

Ja esi tipisks pusaudzis, Tev var būt grūti efektīvi tikt galā ar šīm problēmām – sevišķi ar stresu un trauksmi. Tu neesi viens, un Tu vari apgūt tehnikas, lai saglabātu mieru, neatkarīgi no tā, cik saspringta ir Tava dzīve. Viss, kas Tev jādara, ir jāapstājas, jāieklausās savā elpā un jāapzinās pašreizējais brīdis.

Kā to izdarīt – mācīsimies kopā apzinātības treniņos.

Tu varēsi apgūt metodes, lai tiktu galā ar dusmām, trauksmi, citām mokošām sajūtām veselīgā veidā. Apgūstot apzinātības metodes, uzlabosies Tava komunikācija ar citiem un mazināsies konflikti gan ģimenē, gan ar draugiem. Izmantojot vienkāršas tehnikas,  Tev būs vieglāk tikt galā ar dzīves grūtākajām situācijām. Tu iemācīsies, palikt mierīgs un savākts, neatkarīgi no tā, ko dzīve piedāvā Tavā ceļā.

Nodarbību laikā apgūsi: sava ķermeņa sajušanas un relaksācijas vingrinājumus, elpošanas vingrinājumus, emociju atpazīšanas un regulācijas vingrinājumus, elpas vērošanu, koncentrēšanās un uzmanības noturēšanas vingrinājumus, mācīsies pozitīvās afirmācijas un vizualizācijas tehnikas